joi, 14 august 2008

Galata - Steaua 2-2

Cum mah sa ai 2-0 in minutu 13 si apoi sa termini egal ? Is dezamagit de scor (2-2 pt Gal(e)ata a marcat Shabani Nonda twice :P si pt noi Dayro Moreno si Nicolita.. Toja mi-a placut...Dayro la fel...Banel s-a zbatut (pacat ca la capitolu tehnica e varza ) Arda de la turci s-a miscat bine kiar foarte bine as spune, iar pe Nonda l-am injurat pe nedrept ,n-avea omu nicio vina ca a bagat-o in atze , bravo lui si-a facut meseria :)) asta e! oricum avem sanse mari sa accedem in grupe :) totul se decide in 2 saptamani la Bucuresti !
Un lucru amuzant : dupa marcarea golului din minutul 4, grafica televiziunii turce arata tot 0-0 si ca marcator "dairo" moreno :)